Gramy z Gwardią o ćwierćfinał!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Olimpia - Gwardia

Gramy z Gwardią o ćwierćfinał!

Olimpia - GwardiaJuż w najbliższą środę 9 marca o 18:00 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zmierzy się we własnej hali z superligową Gwardią Opole. Stawką spotkania będzie ćwierćfinał PGNiG Pucharu Polski.

Olimpia w drodze do 1/8 finału najpierw zagrała dwa spotkania na szczeblu wojewódzkim. W półfinale śląskich rozgrywek drużyna z Piekar pokonała Glorię Katowice, by w finale nie pozostawić złudzeń Viretowi Zawiercie.

W pierwszym losowaniu rozgrywek na szczeblu krajowym, piekarzanie mieli dużo szczęścia otrzymując tzw. wolny los. W drugim etapie eliminacji Olimpia zagrała z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Złożona głównie z juniorów ekipa prowadzona w tym meczu przez trenera Mariusza Grackę rozegrała fantastyczne zawody i z województwa łódzkiego wróciła z awansem. Teraz czas na spotkanie z drużyną z Superligi. Przeciwnikiem piekarskich zawodników będzie dobrze znana z poprzedniego sezonu Gwardia Opole.

Gwardia Opole to beniaminek PGNiG Superligi i obecnie ósma siła w Polsce. Jako drużyna z najwyższej klasy rozgrywkowej Gwardia rozgrywki w Pucharze Polski rozpoczyna dopiero od 1/8 finału. Po niedawnych problemach organizacyjnych, opolanie zdają się wracać na właściwe tory i z pewnością są gotowi do walki o najwyższe cele na dwóch frontach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do hali MOSiR-u przy Ziętka 60. Mecz z Gwardią rozpocznie się w środę 9 marca o godzinie 18:00. Ceny biletów pozostają takie same, jak w przypadku spotkań ligowych: 10, 5 i 2 zł.

 DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!