Gramy o trzeci komplet punktów!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Gramy o trzeci komplet punktów!

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

Gramy o trzeci komplet punktów!

Już dziś w piątek 22 września o godzinie 19:00 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie rozegra kolejne domowe spotkanie w sezonie 2017/2018 I ligi grupy B. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Sławomira Szenkela będzie KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.

KSZO rozpoczęło sezon od dwóch porażek, jednak wedle obserwatorów i ekspertów lepsza dyspozycja graczy ze świętokrzyskiego jest tylko kwestią czasu. Drużyna Mariusza Jurasika przed sezonem dokonała kilu ciekawych transferów. Między innymi w ekipie dzisiejszego rywala Olimpii występuje Grzegorz Sobut – były król strzelców rodzimej Superligi.

Niełatwego zadania spodziewa się trener piekarzan. – Na pewno czeka nas trudny sprawdzian, bo KSZO wzmocniło się, a po dwóch porażkach na pewno będą bardzo zdeterminowani, by zdobyć pierwsze punkty – ocenia Sławomir Szenkel. Szkoleniowiec Olimpii wierzy jednak w kontynuowanie trendu, w którym Olimpię na jej parkiecie pokonać jest bardzo trudno. – Mam nadzieję, że nadal nasza hala będzie naszą twierdzą. W dwóch poprzednich sezonach u siebie ulegaliśmy tylko jednokrotnie. Chcemy, by nadal wręcz niemożliwym było wywiezienie punktów z Piekar Śląskich – zakończył trener.

Optymistycznie na losy drużyny patrzy Arkadiusz Miszka, jak dotąd obok Łukasza Płonki najskuteczniejszy gracz naszej ekipy. – Rozpoczęliśmy dobrze, aczkolwiek jeszcze nie do końca jesteśmy zgrani. Myślę,że jest w nas jeszcze potencjał na lepszą grę i mam nadzieję, że pokażemy ją w najbliższych meczach. W piątek gramy oczywiście o zwycięstwo – musimy wyjść, zrobić swoje i wtedy będzie dobrze – komentuje najbardziej doświadczony gracz Olimpii MEDEX.

Spotkanie z KSZO wyjątkowo zostanie rozegrane w piątek 22 września. Jego początek o godzinie 19:00. Spotkanie poprowadzą panowie Marcin Kret i Szymon Świętek z Kolbuszowej.

I liga grupa B, 3. kolejka

22.09.2017 r., godz. 19:00
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.