Gramy o drugie zwycięstwo! Zapraszamy w sobotę!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Gramy o drugie zwycięstwo! Zapraszamy w sobotę!

Gramy o drugie zwycięstwo! Zapraszamy w sobotę!

W najbliższą sobotę 17 września Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zagra na własnym parkiecie z KSSPR Końskie. Będzie to drugi pojedynek piekarzan w tym sezonie i drugi we własnej hali.

W pierwszym spotkaniu Olimpia MEDEX wyraźnie zwyciężyła Moto-Jelcz Oławę aplikując rywalom 32 bramki,  tracąc przy tym 27. Sobotnim przeciwnikiem piekarskich szczypiornistów będzie KSSPR Końskie. Popularne „Konie” w swoim inauguracyjnym spotkaniu ulegli u siebie Siódemce Miedź Legnica i chcą w Piekarach zapunktować. Łatwo nie będzie, w dwóch poprzednich sezonach goście z województwa świętokrzyskiego dwukrotnie przegrywali w hali piekarskiego MOSiR-u.

– Cały tydzień bardzo solidnie i mocno trenowaliśmy. Można powiedzieć, że jesteśmy w gazie i chcemy udowodnić to w sobotę na parkiecie, bo dwa punkty muszą zostać w Piekarach – mobilizuje się przed spotkaniem młody lewy rozgrywający Olimpii, Łukasz Gogola.

Zawodnicy jak zwykle zachęcają i liczą na doping własnych kibiców. – Zwykle hala nam pomaga i bardzo przyda nam się głośne wsparcie publiczności także w sobotę. Wierzę, że sprawimy, że wieczór będzie wyjątkowy i zakończymy go zwycięstwem – apeluje Gogola.

Spotkanie z Końskimi w najbliższą sobotę, 17 września o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy do hali MOSiR, przy ul. Ziętka 60.