Dziś sparing z NMC Górnikiem Zabrze
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Dziś sparing z NMC Górnikiem Zabrze

Jakub Fidyt

Dziś sparing z NMC Górnikiem Zabrze

Już dziś Olimpia MEDEX Piekary Śląskie rozegra swój trzeci mecz kontrolny podczas przygotowań do rundy rewanżowej rozgrywek I ligi grupy B. Przeciwnik wymagający, bo występujący w PGNiG Superlidze NMC Górnik Zabrze. Początek spotkania w hali przy Ziętka 

Olimpia rozegrała już dwa sparingi. W pierwszym z nich rozbiła drugoligową Glorię Katowice. W ubiegły piątek „Olimpijczycy” pokonali natomiast na wyjeździe MTS Chrzanów.

W środę do Piekar Śląskich przyjedzie piąty zespół ubiegłego sezonu PGNiG Superligi. NMC Górnik Zabrze w obecnych rozgrywkach zaliczył osiem zwycięstw i sześć porażek. Z dziewiętnastoma punktami Górnik zajmuje szóste miejsce w zbiorczej tabeli ligi. Olimpia MEDEX po pierwszej rundzie rozgrywek jest liderem I ligi grupy B i wszystko wskazuje na to, że powalczy o wygranie rozgrywek.

Początek spotkania w środę o godzinie 18:30. Mecz odbędzie się w hali piekarskiego MOSiR-u przy ulicy Ziętka 60. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Rundę rewanżową I ligi piekarscy szczypiorniści rozpoczną wyjazdowym spotkaniem z Moto-Jelczem Oława. Wszystko wskazuje na to, że pierwotny termin spotkania tj. 04.02. ulegnie jednak zmianie. Młodzi zawodnicy z Oławy wystąpią w tym dniu w rozgrywkach na szczeblu centralnym mistrzostw Polski juniorów.

Leave a Reply