Dobre przetarcie na Dolnym Śląsku
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Dobre przetarcie na Dolnym Śląsku

Dobre przetarcie na Dolnym Śląsku

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie w środę rozegrała dwa spotkania sparingowe na Dolnym Śląsku. Przeciwnikami piekarskiego zespołu byli superligowe Zagłębie Lubin oraz Siódemka Miedź Legnica.

Mimo porażek, można być zadowolonym z występu zespołu. W meczu z zawodowcami do 25. minuty utrzymywał się remis. Dopiero w pięciu ostatnich minutach Zagłębie wykorzystało przestój w grze Olimpii i odskoczyło na pięć bramek. Druga połowa przebiegała w podobny sposób i sumie mecz zakończył się dziesięciobramkowym zwycięstwem gospodarzy.

Zagłębie Lubin – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 35:25 (20:15)

Olimpia: Kot, Zemelka – Chromy 6, Miłek 3, Kowalski 2, Fidyt 1, Rosół 2, Płonka 8, Parzonka 1, Czapla, Cieślik, Kotalczyk, Gogola 2.

Drugie spotkanie odbyło się w Legnicy. Piekarzanie rozegrali dwie odmienne połowy. Widać było, jak wiele sił kosztowało zawodników Sławomira Szenkela spotkanie z silnym superligowcem, czego efektem była słaba pierwsza część spotkania, którą Olimpia przegrała 19:9. Mimo ograniczonych sił, zawodnicy z Piekar Śląskich wzięli się ostro do pracy i byli nawet o krok od wyrównania stanu spotkania. W końcówce jednak Siódemka w końcu zaczęła trafiać do bramki i mecz zakończył się wynikiem 27:24 dla gospodarzy.

Siódemka Miedź Legnica – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 27:24 (19:9)

Olimpia: Zemelka – Chromy 4, Miłek 1, Kowalski 3, Fidyt 2, Rosół 6, Płonka 1, Parzonka 2, Czapla 2, Cieślik, Ludyga, Kotalczyk 1, Kucharczyk, Gogola 2.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z MECZU TUTAJ -> KLIK