Czas na przełamanie
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

UKS Olimp Grodków - MKS Olimpia Piekary Śląskie

Czas na przełamanie

UKS Olimp Grodków - MKS Olimpia Piekary Śląskie

fot. Olimp Grodków

W meczu 20. kolejki I ligi grupy B MKS Olimpia Piekary Śląskie podejmie w sobotę we własnej hali UKS Olimp Grodków. Piekarscy szczypiorniści są zdeterminowani, by właśnie przed swoją publicznością przerwać feralną passę trzech porażek z rzędu.

Najbliższy przeciwnik MKS-u zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli. W swoich ostatnich trzech spotkaniach Olimp zdobył cztery punkty, pokonując Viret Zawiercie i Czuwaj Przemyśl, a ulegając minimalnie wiceliderowi z Końskich. Grodkowianie mają obecnie na koncie tę samą liczbę punktów, co trzecia Siódemka Legnica. Miejsce na ligowym podium jest więc nadal w zasięgu podopiecznych Piotra Mieszkowskiego, którzy z pewnością będą chcieli udowodnić swoją dobrą dyspozycję w sobotni wieczór.

Nasz zespół w ostatnich trzech meczach uległ natomiast swoim przeciwnikom. Potwierdziło się niestety, że Olimpia kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach i z Tarnowa, Kalisza oraz Opola wróciła z pustymi rękami. Sytuacja drużyny z Piekar Śląskich nie jest więc najlepsza. Wystarczy dodać, że do czwartego w tabeli zespołu z Grodkowa tracimy już sześć punktów, a nad dziesiątą Ostrovią mamy tylko punkt przewagi. Wygrana z pewnością pozwoliłaby ustabilizować sytuację drużyny, na co liczą wszyscy sympatycy szczypiorniaka w Piekarach Śląskich.

Serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców do wspierania naszych graczy w hali MOSiR-u w najbliższą sobotę, 7 marca o godzinie 18:00.  Specjalne zaproszenie kierujemy w stronę wszystkich Pań, dla których przygotowane zostaną konkursy i atrakcje z okazji zbliżającego się święta Kobiet.

Dla osób, które w sobotni wieczór nie będą mogły pojawić się w hali MOSiR-u, przeprowadzimy tekstową relację LIVE.