Cel - zwycięstwo! Ostrovia kolejnym przeciwnikiem
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Cel - zwycięstwo! Ostrovia kolejnym przeciwnikiem

Arkadiusz Kowalski

Cel – zwycięstwo! Ostrovia kolejnym przeciwnikiem

W rozegranym awansem spotkaniu 24. kolejki I ligi grupy B Olimpia MEDEX Piekary Śląskie w sobotę 8 kwietnia zmierzy się na własnym parkiecie z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

Olimpia jest już na ostatniej prostej w rozgrywkach ligowych. Do końca sezonu pozostały ledwie cztery kolejki, a piekarzanie pozostają na fotelu lidera tabeli mając trzy oczka przewagi nad drugim MKS-em Kalisz (ci mają jeden zaległy mecz). – Cały czas motywujemy się w szatni i mówimy sobie, że trzeba dowieźć te miejsce do samego końca – zapowiadał w kolejnym odcinku programu „Hasiok” prawoskrzydłowy Michał Rosół.

Pierwszy krok w celu osiągnięcia tego celu ma zostać wykonany już w najbliższą sobotę. Do Piekar przyjeżdża prowadzona przez piekarzanina, Krzysztofa Przybylskiego, Ostrovia. Drużyna z południowej wielkopolski zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli. Mecze pomiędzy tymi dwoma drużynami zawsze przynosiły ogrom emocji i podobnie będzie pewnie w sobotę. Przypomnijmy, że ostrowianie byli jedyną ekipą, która w poprzednim sezonie wygrała na parkiecie w Piekarach Śląskich. Niemniej tym razem ekipa prowadzona przez Sławomira Szenkela nie wyobraża sobie takiego scenariusza. – Wiemy, że tak jak każdy kolejny mecz do końca rozgrywek będzie to trudne spotkanie. Liczymy jednak po raz kolejny na kibiców, którzy pomogą nam odnieść ważne zwycięstwo – mówi trener piekarskiej ekipy.

W pierwszym spotkaniu obu ekip w Ostrowie Wielkopolskim lepsza była Olimpia MEDEX, która wygrała 29:28. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w sobotni wieczór. Serdecznie zapraszamy wszystkich do hali przy ul. Ziętka 60. Początek meczu o godzinie 18:00.

24. kolejka I ligi grupy B, 8 kwietnia 2017 r., godz. 18:00

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.