Bez punktów w Ostrowie

MKS Olimpia Piekary Śląskie

W meczu 9. kolejki I ligi grupy B MKS Olimpia Piekary Śląskie uległa na wyjeździe Ostrovii Ostrów Wielkopolski 34:30. Gospodarze przeważali w olbrzymiej części spotkania i w drugiej połowie doprowadzili nawet do wyniku 31:20 na dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem. Wtedy do roboty wzięli się nasi zawodnicy, zdobyli osiem bramek z rzędu, jednak na dogonienie Ostrovii nie starczyło już czasu i z Wielkopolski wracamy bez zdobyczy punktowej.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski 34:30 (17:12) MKS Olimpia Piekary Śląskie

Ostrovia: Jaruzel, Galewski 9, Kierzek 1, Stempniak, Jedwabny 6, Dutkiewicz 4, Bałwas 5, Bielec 4, Pernak 1, Śliwiński, Klara 3, Tarko, Staniek 1, Foluszny, Wojciechowski.

MKS Olimpia: Kowalczyk, Zemelka – Parzonka 5, Smolin 1, Kurzawa 2, Chromy 4, Włoka 1, Fidyt 2, Cieniek 4, Rosół 6, Gogola, Kempys 4, Tatz, Danysz 1.